Przyjaźń

Zdecyduj co chcesz robić w życiu, wybierz liceum, kierunek studiów. Uporządkuj swoje priorytety, wartości i sposób życia.

Na każdym etapie drogi stoisz przed dylematami, od najprostszych dotyczących tego co zrobić na obiad, poprzez dobranie ubrania odpowiedniego do okazji, aż po poważne decydowanie o najważniejszych rzeczach w życiu i codzienności. Często są to dylematy ważące także na przyszłości całej rodziny.

Odpowiedzialne zadanie, te decyzje, nie? 😏

I teraz podejmuj je pod presją czasu i otoczenia, niejednokrotnie przygnębiony i przytłoczony całą sytuacja i ciężarem jaki na Tobie ciąży.

No i tak przeżywany najlepsze chwile podczas życia, ale też popełniamy błędy, pakując się w sytuację napełniające nas stresem, ciężkie do odkręcenia, w których czasami trwamy latami.

Przeżyjemy ich kilkanaście i wspominając z przyjaciółmi, to czego doświadczyliśmy – przy okazji trwania w kolejnych trudach decydowania – z perspektywy czasu widzimy więcej. To co było złe, co przyniosło nam dobro, co byśmy zmienili, a co zrobili dokładnie tak samo.

Każdy z nas staje w takich momentach oko w oko ze swoimi wnioskami. Jedno tylko przewijania się niezmiennie w snuciu rozpamiętywania przeszłości.

Przy każdej z dróg, spotkaliśmy ludzi. I to właśnie oni pozostają, kiedy kolejny ważny dla nas okres się kończy. PRZYJACIELE.

I tak myśląc, dochodzimy do wniosku, że nawet jeśli cały ten czas był do niczego, ( czyt. do 💩) 🙈, to warto było go przejść, bo zyskaliśmy coś nieocenionego – przyjaciół.❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *