Kochani!
Dziś kończę 30 lat. 🙂 ?
Bardzo dziękuję Wam za ciepłe słowa, wsparcie, Wasze istnienie.
Za ogrom emocji i radości, jakich doświadczam dzięki Waszej obecności w moim życiu.
Dziękuję, że dzięki Wam, mogę naprawdę BYĆ, a nie tylko istnieć.
Dziękuję Ci Boże, że dożyłam tej trzydziestki! 😉
Prowadź mnie przez kolejne dni, miesiące, lata… Tylko Ty wiesz. Aż do spotkania z Tobą.
Dziękuję, że doświadczyłam Miłości. Że tyle osiągnęłam i tyle dostałam. Jestem wdzięczna za to, co mogłam dać.
Dziękuję, że mogę iść, wzrastać i odczuwać.
Ufam, że uda mi się dokończyć i wydać moją drugą książkę ,podczas tego kolejnego roku życia. ??️??️
Nie proszę już o nic, poza łaską.
Bo przecież „Wszystko mogę w tym, Który mnie umacnia.”
♥️♥️♥️
